Parking

Przy hali sportowej OSiR Bemowo znajduje się płatny parking strzeżony.
Każda godzina płatna 2 zł. Opłaty można dokonać w parkomacie (monety) lub w recepcji hali OSiR.

Pary klas H,G,F

Pary klas H,G,F, proszone są o przybycie na turniej już w strojach tanecznych (jeśli to możliwe). Związane jest to z minimalizowaniem kontaktów między zawodnikami w szatniach. Usprawni to również przeprowadzenie zawodów.

Przebieg turnieju – zmiany

Zgodnie z wytycznymi FTS w sprawie przeprowadzania zawodów w okresie trwania pandemii covid-19, na turniejach tanecznych nie będą odbywały się oficjalne prezentacje par. Nie będzie również próby parkietu, a wyniki oraz wręczenie nagród będą odbywały się niezwłocznie po zakończeniu rundy finałowej w danej kategorii.

Szczegółowe zasady są dostępne tutaj

Trenerzy i instruktorzy

Prosimy o pilne zgłoszenie do biura turnieju imion i nazwisk przedstawicieli klubów, których pary będą brały udział w zawodach, celem w pisania na listę trenerów. Na terenie rozgrywania zawodów może przebywać tylko jeden przedstawiciel klubu! (nie dotyczy organizatorów zawodów).

Wycofanie pary

Prosimy o nie przysyłanie wiadomości o wycofaniu pary do biura turnieju. Każda para zobowiązana jest samodzielnie wycofać swój udział w zawodach poprzez dołączony link. Biuro turnieju nie ma takiej możliwości.

Bilety

Prosimy wszystkie osoby, które dokonały opłaty za bilety o wydrukowanie potwierdzeń zakupu w celu okazania osobom sprawdzającym przy wejściu na teren hali sportowej. Jednocześnie informujemy, iż wszelkie sprawy związane zakupionymi biletami (faktury, zwroty) będą realizowane po zakończeniu zawodów w terminie do 16 października 2020 r. Dołożymy wszelkich starań, aby proces przebiegł sprawnie.

Dziękujemy za zapoznanie się z załączonymi informacjami i liczymy na Państwa zrozumienie.

Organizatorzy Pucharu MZTS i OTTS